Sprzęt IT dla Twojej firmy

W sprzedaży systemy operacyjne, biznesowe, komputery, laptopy, monitory, osprzęt peryferyjny, drukarki, routery..

Dobry komputer to taki, który spełnia nasze oczekiwania. Jako fachowcy zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie maszyny dostępne na rynku, sprawdzą się w przypadku Państwo hobby czy też pracy. Mając to na uwadze, nasza firma posiada w swojej ofercie wysokiej klasy podzespoły, z których na życzenie Klienta istnieje możliwość rozbudowania bądź zmodernizowania danego sprzętu. Dzięki temu codzienna praca będzie  czystą przyjemnością w każdym calu.

 

  1. Komputery DELL, HP, Fujitsu, Lenovo
  2. Laptopy i ultrabooki DELL, HP, Fujitsu, Lenovo
  3. Monitory DELL, HP, LG, NEC, Philips, Samsung, Asus
  4. Drukarki, kserokopiarki i urządzenia wielofunkcyjne MFP - Konica Minolta, Ricoh, HP, Canon
  5. Serwery i sprzęt sieciowy DELL, HP, Fujitsu, Microserver, Cisco
  6. Akcesoria i części komputerowe

 

To, co pragniemy Państwu zaoferować to nie tylko profesjonalny sprzęt komputerowy. Nasza firma posiada również usługę doradztwa. Zespół wykwalifikowanych pracowników bez najmniejszych trudności odpowie na Państwa pytania, wytłumaczy nieścisłości bądź rozwieje wątpliwości. Doradzamy naszym Klientom, jaki sprzęt najlepiej spełni ich oczekiwania, który model jest najlepszy w danym przedziale cenowym, jaką maszynę wybrać do gier, a jaką do pracy. Można śmiało stwierdzić, że nie sprzedajemy „kota w worku”. Wręcz przeciwnie, sprzęt jest niemal w stu procentach dopasowany do potrzeb naszego Klienta.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo zarówno fabrycznie nowe, wysokojakościowe komputery oraz laptopy jak i poleasingowy, kompleksowo przetestowany sprzęt komputerowy. W przypadku tego drugiego zapewniamy Państwu dwunastu - bądź 24 miesięczną gwarancję z możliwością jej przedłużenia na kolejne 12 miesiące. Wszystkie produkty zwane potocznie „używkami” przeszły kompleksowe testy, dzięki czemu mamy niemal stuprocentową pewność, że posłużą Państwu przez wiele długich lat. Nasza firma prowadzi rejestr oraz monitoring sprzedaży sprzętu poleasingowego, z którego wynika, że oferowane przez nas 4 bądź 5 lat temu komputery oraz laptopy działają bezawaryjnie po dzień dzisiejszy.