Web Development Services

Oprogramowanie dla Twojej firmy 

Sprzedaż, konfiguracja, serwis i szkolenia z oprogramowań dla każdego biznesu. 

DEDYKOWANE OPROGRAMOWANIE DLA FIRM

Rynek oprogramowania pełen jest gotowych, popularnych aplikacji dla firm, posiadających wiele nieskomplikowanych funkcjonalności. Jednakże większość przedsiębiorstw wymaga specjalistycznych narzędzi oraz indywidualnie opracowanych funkcjonalności, które zapewnić może adaptacja posiadanego oprogramowania lub oprogramowanie dedykowane. Rozwiązaniem jest wówczas wdrożenie oprogramowania dedykowanego łączącego specyficzne obszary w przedsiębiorstwie.

Dedykowane programy dla firm pozwalają na adaptację do wymogów odbiorcy, nieograniczoną rozbudowę i dostarczanie szytych na miarę rozwiązań tam, gdzie gotowe produkty nie potrafią spełnić oczekiwań i potrzeb. Nasze oprogramowanie sprzyja podnoszeniu konkurencyjności oraz upraszczaniu i automatyzacji procesów biznesowych w oparciu o indywidualne potrzeby Klienta.

Rozwój sprzedaży detalicznej wymusza na właścicielach sklepów zmianę podejścia do procesu sprzedaży oraz klientów. Nie tylko proces zakupowy uległ zmianie, ale także postawa klientów. Wymagają oni więcej od produktów oraz oczekują dobrej obsługi. Coraz częściej kupują za pośrednictwem Internetu, który nie jest już kojarzony z ryzykiem zakupowym.

Sprzedawcy muszą nadążać za współczesnym rynkiem, aby nie pozostać w tyle warto pomyśleć o oprogramowaniu do zarządzania systemem sprzedaży. System sprzedaży to nie tylko samo oprogramowanie. System sprzedaży to cała infrastruktura, na którą składa się wiele elementów.

Nasi eksperci dostarczą rozwiązań, które pozwolą zintegrować wszystkie urządzenia i oprogramowanie w jeden system. Jeden system sprzedaży zapewni możliwość generowania większych zysków. Ponadto, zagwarantuje bezpieczeństwo Twojego biznesu oraz dostarczy niezbędną wiedzę do planowania kolejnych kroków.

Programy do obsługi handlu   i gospodarki magazynowej  

Systemy zarządzające sprzedażą   i gospodarką magazynową są najpopularniejszym i najczęściej kupowanym oprogramowaniem dla firm. Nasza firma od początku działania zajmuje się wdrażaniem tego typu systemów. Z doświadczenia własnego i naszych klientów wiemy czym jest   dokładna i aktualna informacja o stanach magazynowych, najlepiej i najgorzej sprzedających się towarach oraz produktach na których sklep zarabia najwięcej. Co daje   możliwość śledzenia historii sprzedaży i stanów magazynowych, liczne analizy i raporty (wg okresów, produktów itp.). W naszej ofercie znajdą państwo szereg systemów zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. 

Programy dla hoteli i pensjonatów

Przedstawiamy Państwu najlepsze na rynku programy wspomagające pracę obiektów noclegowych, zarówno hoteli, pensjonatów, zajazdów, moteli, ośrodków wypoczynkowych, jak i innych obiektów.  Programy hotelowe  umożliwiają prowadzenie meldunków, rezerwacji, wystawianie faktur oraz podstawowe operacje na pokojach. Rozbudowany system grafików dostarcza recepcjoniście informacjii o pokojach  i ich  aktualnym statusie: pokój wolny, zajęty, wynajęty do dziś, zarezerwowany od dziś, dzięki czemu w szybki i łatwy sposób możemy zorientować się, jakie jest obłożenie hotelu. W naszej ofercie  znajdziecie  takie programy, jak: IzzyHOTELX2 Hotel,   SOHO i CHART. W zależnosci od potrzeb, zaproponujemy Państwu najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Programy biurowe

Wieloletnie doświadczenie branżowe pozwoliło na wyselekcjonowaniu kompletnej oferty w szerokim zakresie oprogramowania. W naszej stałej ofercie znajdziecie Państwo: 

  • Systemy operacyjne Windows, Linux/Unix,
  • Pakiety zintegrowane Microsoft Office oraz OpenOffice,
  • Narzędzia administracyjne,
  • Oprogramowanie antywirusowe,
  • Programy wspierające proces zarządzania i analizy,
  • Bazy danych,
  • Programy graficzne.

 

Jesteśmy partnerem i dystrybutorem oprogramowania